Ota yhteyttä!
Kerromme lisää toiminnastamme sekä yhteistyömahdollisuuksista.

Yhdistyksen postiosoite:

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry
Lähdetie 3
44500 Viitasaari

Rek.tunnus 205.268

Hallituspartnerit Keski-Suomi Ry:n hallituksen yhteystiedot:


Kainulainen Esa
Hallituksen puheenjohtaja

0400541041
esakainulainen1@gmail.com



Jantunen Kimmo
Välitysvastaava

0451879833
kimmo.jantunen@kolumbus.fi



Suoranta Mari
Sihteeri

0405085552
mari.suoranta@jyu.fi



Heikkinen Veli-Pekka
Varapuheenjohtaja ja kumppanuusvastaava

0405399214
heikkinen@innovaatiomies.fi



Hujala Joel
Digitaalinen markkinointi- ja viestintävastaava

0404839839
joel.hujala@jh.fi



Oikarinen Sakari
Jäsen- ja tapahtumavastaava

0469216060
sakari.oikarinen@induco.fi



Sneck Seppo
Työkaluvastaava

0400643803
seppo.sneck@largocapital.fi



Sipilä Tommi
Välitystyöryhmän jäsen

0505186360
tommi.sipila@kuuloxi.fi



Rahkonen Olavi
Verkostoyhteyshenkilö

04578816161
olavi.rahkonen@encorepartners.fi


Yhteydenottolomake