Ota yhteyttä!
Kerromme lisää toiminnastamme sekä yhteistyömahdollisuuksista.

Yhdistyksen postiosoite:

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry
Tapionkatu 16 A 1
40200 Jyväskylä

Rek.tunnus 205.268

Verkkolaskuosoitteemme ovat:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003730698729
OVT-tunnus: 003730698729

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut
ostolaskujen skannauspalveluun, osoitteeseen:
Hallituspartnerit Keski-Suomi ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 27725
00062 LASKUTUS

Hallituspartnerit Keski-Suomi Ry:n hallituksen yhteystiedot:


Hallituksen puheenjohtaja
Erica Svärd

050 439 0821
erica.svard@hallituspartnerit.fi
LinkedIn


Hallituksen varapuheenjohtaja
Leena Hautsalo

040 828 1891
leena.hautsalo@gmail.com
LinkedIn


Sihteeri ja rahastonhoitaja
Johanna Toiviainen

050 585 7760
johanna@asianajotoiviainen.fi
LinkedIn


Välitysvastaava
Ismo Kukkonen

040 590 3223
ismo.kukkonen@hallituspartnerit.fi
LinkedIn


Digivastaava
Petri Nyberg

040 746 7952
petri.nyberg@gmail.com
LinkedIn


Tapahtumavastaava
Mikko Akselin

040 064 6760
mikko.akselin@tietoakseli.fi
LinkedIn


Hallituksen jäsen
Joel Hujala

040 483 9839
joel.hujala@hallituspartnerit.fi
LinkedIn


Hallituksen jäsen
Kimmo Jantunen

045 187 9833
kimmo.jantunen@hallituspartnerit.fi
LinkedIn

Yhteydenottolomake