Ota yhteyttä!
Kerromme lisää toiminnastamme sekä yhteistyömahdollisuuksista.

Yhdistyksen postiosoite:

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry
Lähdetie 3
44500 Viitasaari

Rek.tunnus 205.268

Hallituspartnerit Keski-Suomi Ry:n hallituksen yhteystiedot:


Hallituksen puheenjohtaja
Kainulainen Esa

0400541041
esakainulainen1@gmail.com



Tapahtuma- ja jäsenvastaava
Akselin Mikko

0103472810
mikko.akselin@tietoakseli.fi



Digivastaava
Hujala Joel

0404839839
joel.hujala@jh.fi



Varapuheenjohtaja
Jantunen Kimmo

0451879833
kimmo.jantunen@kolumbus.fi



Välitysvastaava
Maijala Arto

0405332540
arto.maijala@outlook.com



Sihteeri ja rahastonhoitaja
Suoranta Mari

0405085552
mari.suoranta@jyu.fi



Kumppani- ja koulutusvastaava
Svärd Erica

0405364502
erica.svard@talouscoach.fi



Verkostovastaava
Viljakainen Maarit

0407388791
maarit.viljakainen1@gmail.com


Yhteydenottolomake