Ota yhteyttä!
Kerromme lisää toiminnastamme sekä yhteistyömahdollisuuksista.

Yhdistyksen postiosoite:

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry
Tapionkatu 16 A 1
40200 Jyväskylä

Rek.tunnus 205.268

Hallituspartnerit Keski-Suomi Ry:n hallituksen yhteystiedot:


Hallituksen puheenjohtaja ja välitysvastaava
Maijala Arto

040 533 2540
arto.maijala@outlook.com
LinkedIn


Varapuheenjohtaja
Jantunen Kimmo

045 187 9833
kimmo.jantunen@kolumbus.fi
LinkedIn


Sihteeri ja rahastonhoitaja
Penttinen Jenni-Mari

040 084 8407
jenni.mari.penttinen@gmail.com
LinkedIn


Tapahtuma- ja jäsenvastaava
Akselin Mikko

010 347 2810
mikko.akselin@tietoakseli.fi
LinkedIn


Verkostovastaava
Viljakainen Maarit

040 738 8791
maarit.viljakainen1@gmail.com
LinkedIn


Digivastaava
Joel Hujala

040 483 9839
joel.hujala@jh.fi
LinkedIn


Kumppani- ja koulutusvastaava
Svärd Erica

040 536 4502
erica.svard@talouscoach.fi
LinkedIn









Yhteydenottolomake